LogiMAT, Stuttgart - 31. 5. – 2. 6. 2022 - Mezinárodní veletrh intralogistických řešení a řízení procesů
4. března 2022
LogiMAT, mezinárodní veletrh intralogistických řešení a řízení procesů, nastavuje nové standardy jako největší každoroční intralogistický veletrh v Evropě. Jedná se o přední mezinárodní veletrh, který nabízí kompletní přehled o trhu a kompetentní přenos znalostí. Bude se konat v termínu 31. 5 – 2. 6. 2022.
Pod heslem „Smart – Sustainable – Safe“ otevře LogiMAT znovu své brány od 31. května do 2. června 2022 na výstavišti ve Stuttgartu. „Vystavovatelé se těší na přímý kontakt se zákazníky a odbornými návštěvníky a plánují velké věci,“ říká ředitel výstavy Michael Ruchty, EUROEXPO Messe- und Kongress-GmbH Munich. Očekává se, že 1500 mezinárodních vystavovatelů představí ve Stuttgartu svůj nejnovější vývoj produktů a řešení pro efektivní a udržitelnou intralogistiku.
Podrobnosti najdete ZDE.
Mohlo by vás také zajímat
GXO uzavřelo víceletou smlouvu s L'Oréal v České republice, na Slovensku a v MaďarskuDachser Czech Republic slaví 20 let na českém trhuPPL otevírá e-shopům dveře k milionům nových zákazníků. Nově doručuje do shopů a boxů ve 14 zemích EvropyDachser otevřel v Německu logistické centrum budoucnosti, vsází na AI, robotiku i elektromobilituSysTech Group zve do Trenčína na dny otevřených dveří. Představí automatizované vertikální sklady Modula